Mistral Bay

Agios Nikolaos (Crete), Greece
10, Marathonos & Milatou, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
од
EUR11543EUR
2 возрасни
central; distance to the beach: 10 minutes walk; distance (approx.): to the city/town centre: 10 minutes walk, to shopping facilities: 10 minutes walk, to restaurants/bars: 10 minutes walk

прикажи повеќе

Hotel facilities

Spa Fitness

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!