Beachfront Luxurious Villa w Private Heated Pool

Beachfront Luxurious Villa w Private Heated Pool

Agios Nikolaos (Crete), Greece
rock sand villa, Agios Nikolaos
It’s so nice when the nature is right outside your door! Villa «Beachfront Luxurious Villa w Private Heated Pool» is located in Agios Nikolaos. This villa is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the villa — Private Beach Villas, Almyros Beach and Ammoudara Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!