Bellevue Suites
Apartment

Agios Nikolaos (Crete), Greece
18 Ergatikis Estias, Agios Nikolaos
од
EUR7386EUR
2 возрасни
Location
The best kind of vacation is when you come somewhere new and it feels like home: apartment «Bellevue Suites» is located in Agios Nikolaos. This apartment is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Akti Kounthourou Beach, Ammoudi Beach and Minos Beach.
At the apartment
Want to be always on-line? Wi-Fi is available. If you travel by car, you can park in a parking zone for free. If you travel by car, you can park in a parking zone. Swimming fans are going to enjoy an outdoor pool.
Accessible for guests with disabilities: the elevator helps them to go to the highest floors. There are other services available for the guests of the apartment. For example, a laundry, ironing, car rental and a safe-deposit box.
Room amenities
In the room, there is a TV. The room equipment depends on its category.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 11:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!