Porto Maltese Boutique Estate

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Coast I. Koundourou 9, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
од
EUR6700EUR
2 возрасни
«Porto Maltese Boutique Estate» is located in Agios Nikolaos. This boutique hotel is located in the center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the boutique hotel — Port of Agios Nikolaos, Kitroplateia Beach and Ammos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!