Daios Cove Luxury Resort & Villas

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Vathi, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
When you stay at Daios Cove Luxury Resort & Villas in Agios Nikolaos, you'll be 14 minutes by car from Lake Voulismeni. This 5-star resort is 5.1 mi (8.2 km) from Port of Agios Nikolaos and 7.4 mi (11.9 km) from Gournia Archaeological Site.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!