Cretan Village Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Ammoudara, Agios Nikolaos
од
EUR8208EUR
2 возрасни
Want to take a rest and explore the city? Hotel «Cretan Village Hotel» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Ammoudara Beach, Vathi Beach and Private Beach Villas.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!