Porto Elounda Golf & Spa Resort

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Elounda, Elounda
Plans for the journey: have a rest and enjoy! Resort «Porto Elounda Golf & Spa Resort» is located in Elounda. This resort is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort — Elounda Breeze Beach, Chiona Beach and Wakys Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!