Elounda Water Park Residence Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Elounda, 72053, Elounda, GREECE
Elounda Water Park Residence Hotel 4 Stars, is located at the most magical place in Crete island. It rises up on the hills of Elounda revealing at the guest the most imposing and breathtaking view to Mirabello's gulf and to the historical fortress island of Spinalonga. It appeals to families and couples seeking a peace, relaxed holiday in a total private environment.
The apartments and the villas as well as with the Main Restaurant, Main Bar, Reception area and all the common areas were recently renovated.
Hotel Elounda Residence Water Park is proud to offer its guests a unique, in the area,Water Park which is a fun experience for the whole family. It includes a large swimming pool with Jacuzzi, a swimming pool with a combination of four slides, a kids pool with a water playground, a kids club, an open theater, a Bar - Restaurant Thalassa, an amazing playground and a Snack Bar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!