Kalimera Kriti Hotel & Village Resort

Kalimera Kriti Hotel & Village Resort

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Beach of Sissi, Lasithi 724 00, Sissi
Everything you need is in one place. Resort «Kalimera Kriti Hotel & Village Resort» is located in Sissi. This resort is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort — Spiliada Beach, Kalimera Beach and Avlaki Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!