Kounali Resort

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Kounali, Kastelli
When you stay at Kounali Mountain Resort in Agios Nikolaos, you'll be next to a golf course and within a 5-minute drive of Milatos Cave. This 4-star villa is 14.9 mi (23.9 km) from Star Beach Water Park and 12.5 mi (20.2 km) from Stalis Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!