Lato Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Ammoudi, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
од
EUR6832EUR
2 возрасни
Around 300 m from a beach is located the hotel LATO HOTEL. The city centre is around 1,5 km away. The hotel has a 24h reception, Wi-Fi, a lift as well as parking spaces. You can store your valuables in the safe (extra fee), and your luggage in the hoAround 300 m from a beach is located the hotel LATO HOTEL. The city centre is around 1,5 km away. The hotel has a 24h reception, Wi-Fi, a lift as well as parking spaces. You can store your valuables in the safe (extra fee), and your luggage in the hotel`s storage room. Catering Your physical well-being is catered for by a bar. Distances Airport: approximately at 60 km Bus stop: approximately at 20 m Additional information The hotel has a total of 37 rooms. Check In: 14:00 Check Out: 12:00

прикажи повеќе

Hotel facilities

24hrs. Reception
Luggage Room
Wifi
Elevator
Center (distance)
Beach (distance)
Airport (distance)
Parking
Bus stop (distance)
Security Box

Room facilities

Hairdryer
Telephone
Air Conditioning central
Wifi
Satellite TV
Bath
Shower
Mini refrigerators
Tea/Coffee Setup

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!