Pleiades Luxurious Villas

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Agios Nikolaos, Selakano
With a stay at Pleiades Luxurious Villas in Agios Nikolaos, you'll be by the sea, just a 1-minute walk from Lake Voulismeni and 7 minutes by foot from Port of Agios Nikolaos. This 4-star villa is 23.6 mi (38 km) from Star Beach Water Park and 21.4 mi (34.5 km) from Stalis Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!