Malena Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Andrea Papandreou, 28, Agios Nikolaos
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Malena Hotel» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Ammoudi Beach, Akti Kounthourou Beach and Minos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!