Mistral Mare

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Istron, Selakano
With a stay at Mistral Mare in Agios Nikolaos, you'll be near the beach, just a 3-minute walk from Voulisma Beach and 14 minutes by foot from Istro Beach. This 4-star hotel is 3.3 mi (5.4 km) from Gournia Archaeological Site and 10.7 mi (17.2 km) from Pachia Ammos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!