Santa Marina Unique Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Roussou Kapetanaki 4, Agios Nikolaos
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Santa Marina Unique Hotel» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located in the very center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Ammos Beach, Kitroplateia Beach and Akti Kounthourou Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!