Meliti Hotel (Adults Only)

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Havania beach, Agios Nikolaos, 72100, Greece, Agios Nikolaos
Your vacation should be comfortable! Hotel «Meliti Hotel (Adults Only)» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Havania Beach, Candia Beach and Mirabello Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!