Pension Mylos

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Sarolidi 24, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
A great place to have a rest after long walks around the city. Guest house «Pension Mylos» is located in Agios Nikolaos. This guest house is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the guest house. Places nearby: Kitroplateia Beach, Port of Agios Nikolaos and Ammos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!