Naiades Almiros River Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Almiros River, Agios Nikolaos
од
EUR7529EUR
2 возрасни
Want to save money while travelling? It’s easy: hotel «Naiades Almiros River Hotel» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Private Beach Villas, Almyros Beach and Ammoudara Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!