Sgouros

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Nikolaou Pagalou 3, Agios Nikolaos
When you stay at Sgouros Hotel in Agios Nikolaos, you'll be on the beach, within a 10-minute walk of Port of Agios Nikolaos and Lake Voulismeni. This beach hotel is 5.7 mi (9.2 km) from Panagia Kera Church and 6.4 mi (10.3 km) from Ancient City of Lato.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!