Sisi View

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Unnamed Rd, Sissi, Sissi
од
EUR3943EUR
2 возрасни
You’ll be sleeping tight! Hotel «Sisi View» is located in Sissi. This hotel is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Boufos Beach, Avlaki Beach and Agia Varvara Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!