Vasia Ormos - Adults Only

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Nissi, Agios Nikolaos
Your vacation should be comfortable! Hotel «Vasia Ormos - Adults Only» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Ormos Beach, Minos Beach and Mirabello Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!