Villa Braou

Agios Vasileios (Crete), Greece
Rodakino, 74060, Rodakino, Greece, Agios Vasileios
Looking for a place without the neighbors to worry about? Villa «Villa Braou» is located in Agios Vasileios. This villa is located in 18 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the villa. Places nearby: Klimata Beach, Private Beach "V&C Paradise Apartments" and Korakas Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!