Cyano Hotel

Agios Vasileios (Crete), Greece
Plakias, Agios Vasileios, Agios Vasileios
When you stay at Cyano Hotel in Agios Vasileios, you'll be steps from Plakias Beach. This hotel is 5.6 mi (9.1 km) from Monastery of Preveli and 6.5 mi (10.5 km) from Kourtaliotiko Gorge.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!