Hapimag Resort Damnoni

Agios Vasileios (Crete), Greece
Damnoni, Agios Vasileios, Agios Vasileios
Located in Agios Vasileios, Hapimag Resort Damnoni is within a 15-minute drive of Plakias Beach and Kourtaliotiko Gorge. This 4-star hotel is 5.4 mi (8.7 km) from Monastery of Preveli and 6.5 mi (10.5 km) from Preveli Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!