Palazzo Greco

Agios Vasileios (Crete), Greece
Main Street, Agios Vasileios
Palazzo Greco is a popular choice amongst travelers in Crete Island, whether exploring or just passing through. The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Free Wi-Fi in all rooms, daily housekeeping, private check in/check out, luggage storage, Wi-Fi in public areas are on the list of things guests can enjoy. Designed for comfort, selected guestrooms offer flat screen television, linens, private entrance, slippers, sofa to ensure a restful night. The property offers various recreational opportunities. Palazzo Greco combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Crete Island unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!