Triopetra Luxury Villas Panagia

Agios Vasileios (Crete), Greece
Triopetra Rethymno, Agios Vasileios
With a stay at Triopetra Luxury Villas Panagia in Agios Vasileios, you'll be on the Strip, and 10.4 mi (16.7 km) from Spili Monastery and 15.7 mi (25.2 km) from Preveli Beach. This 4-star villa is 16.9 mi (27.2 km) from Kourtaliotiko Gorge and 17.2 mi (27.6 km) from Patsos Gorge.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!