Cape Agulhas Guest House

Agulhas, South Africa
COOPER STREET, AGULHAS, WESTERN CAPE
Tripadvisor Score: 3.5
Set in a prime location of Agulhas, Cape Agulhas Guest House puts everything the city has to offer just outside your doorstep. The hotel offers a high standard of service and amenities to suit the individual needs of all travelers. Car park, family room, tours, laundry service are there for guest's enjoyment. Non smoking rooms, air conditioning, heating, desk, mini bar can be found in selected guestrooms. Enjoy the hotel's recreational facilities, including garden, before retiring to your room for a well-deserved rest. Convenience and comfort makes Cape Agulhas Guest House the perfect choice for your stay in Agulhas.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!