Bahi Ajman Palace Hotel

Ajman, United Arab Emirates
SHEIKH HUMAID BIN RASHID AL NUAIMI STREET, AJMAN, UAE
Tripadvisor Score: 4.5
A magical experience awaits guests at the hotel managed by HMH-Hospitality Management Holdings. Set on a private beach, this alluring hideaway is a heritage retreat with a modern spirit. Offering captivating views of the Arabian Gulf, the resort is a destination unto itself. The hotel is a picturesque sanctuary of privileged perfection conveniently located 22 km from Dubai International Airport and 11 km from Sharjah International Airport. Blending word-class facilities with the legendary Arabian hospitality, it offers beautiful rooms, suites and serviced residences, a remarkable range of restaurants and lounges, an array of leisure options and personalized services in a tranquil atmosphere to make the stay memorable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!