Crown Palace

Ajman, United Arab Emirates
SHEIKH KHALIFA STREET, P O BOX 210, AL NUAMIYA AREA, NEXT TO RAMADA HO, AJMAN, UNITED ARAB EMIRATES
од
EUR4946EUR
2 возрасни
This comfortable hotel is situated in Ajman. The total number of accommodation units is 210. Moreover, there is a wireless Internet connection available on-site. The reception desk is open all day long. The younger guests are accommodated in baby cots (available on request). Pets are not allowed at Crown Palace. Crown Palace may charge a fee for some services.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!