Kleopatra Atlas Hotel - All Inclusive - Adults Only

Kleopatra Atlas Hotel - All Inclusive - Adults Only

Alanya, Turkey
Çarsi Mah. Seral Sokak Damlatas Caddesi, Alanya
Your vacation should be comfortable! Hotel «Kleopatra Atlas Hotel - All Inclusive - Adults Only» is located in Alanya. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Cleopatra Beach, Damlatas Caves and Alanya Archeological Museum.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!