Alaiye Resort & Spa Hotel - All Inclusive

Alaiye Resort & Spa Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Fugla Mevkii Turkler Beldesi, Avsallar
Here, you won’t puzzle over the place to go as everything you need is close by. Resort «Alaiye Resort & Spa Hotel - All Inclusive» is located in Avsallar. This resort is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Sealanya Dolphinpark Seapark, Ulaş Park Önü Plajı and Pegasos Resort Otel Plajı.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!