Bera Hotel Alanya - All Inclusive

Bera Hotel Alanya - All Inclusive

Alanya, Turkey
Konakli Mh. Kulak Mevkii No 12, Alanya
With a stay at Bera Hotel Alanya - All Inclusive in Alanya, you'll be within a 10-minute drive of Kleopatra Beach and Alaettinoglu Cultural Park. This 5-star property is 7.1 mi (11.3 km) from Alanya Aquapark and 7.2 mi (11.6 km) from Damlatas Caves.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!