Alara Kum Hotel - All Inclusive

Alara Kum Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Incekum Mevkii Avsallar Kasabasi, Alanya
With a stay at Alara Kum Hotel - All Inclusive in Alanya, you'll be within a 10-minute drive of Alara Bazaar and Sealanya. This all-inclusive property is 14.1 mi (22.8 km) from Kleopatra Beach and 15.9 mi (25.6 km) from Alanya Aquapark.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!