Club Hotel Anjeliq - All Inclusive

Club Hotel Anjeliq - All Inclusive

Alanya, Turkey
Konakli Mahallesi Gelpelit Mevki No.3, Alanya
With a stay at Club Hotel Anjeliq - All Inclusive in Alanya, you'll be within a 15-minute drive of Kleopatra Beach and Alanya Aquapark. This all-inclusive property is 5.6 mi (9.1 km) from Damlatas Caves and 6.3 mi (10.2 km) from Alanya Harbor.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!