Azur Resort & Spa - All Inclusive

Azur Resort & Spa - All Inclusive

Alanya, Turkey
Payallar Mah.Yakup Koc Cad. No 4, Alanya
With a stay at Albahir Deluxe Hotel in Alanya, you'll be within a 15-minute drive of Kleopatra Beach and Konakli Mosque. This all-inclusive hotel is 10 mi (16.1 km) from Alanya Aquapark and 10.2 mi (16.4 km) from Damlatas Caves.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!