Kemal Bay Hotel - All Inclusive

Kemal Bay Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Konakli Mah Mustafa Kemal Blv No 154/A, Alanya
When you stay at Kemal Bay Hotel - All Inclusive in Alanya, you'll be by the sea, within a 15-minute drive of Kleopatra Beach and Alanya Aquapark. This 5-star property is 5.9 mi (9.5 km) from Damlatas Caves and 6.6 mi (10.5 km) from Alanya Harbor.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!