Granada Luxury Beach - All Inclusive

Granada Luxury Beach - All Inclusive

Alanya, Turkey
Avsallar, Alanya
Located in Alanya, Granada Luxury Beach - All Inclusive is by the sea, a 4-minute drive from Sealanya and 9 minutes from Alara Bazaar. This 5-star resort is 12.5 mi (20.1 km) from Kleopatra Beach and 14.3 mi (23 km) from Alanya Aquapark.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!