Kaila Beach Hotel - All Inclusive

Kaila Beach Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Göl mah. Atatürk cad. No:37, Alanya
A stay at Katya Hotel - All Inclusive places you in the heart of Alanya, a 5-minute drive from Alanyum Shopping Mall and 6 minutes from Mahmutlar Beach. This 5-star property is 3.5 mi (5.7 km) from Alanya Aquapark and 3.7 mi (6 km) from Kleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!