M.C Beach Park Resort Hotel All Inclusive

M.C Beach Park Resort Hotel All Inclusive

Alanya, Turkey
Iskele Mevkii Konakl, Alanya
With a stay at M.C Beach Park Resort Hotel All Inclusive in Alanya, you'll be by the sea, within a 15-minute drive of Kleopatra Beach and Konakli Mosque. This 5-star property is 7.9 mi (12.7 km) from Alanya Aquapark and 8 mi (13 km) from Damlatas Caves.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!