Campus Hill Hotel - All Inclusive

Campus Hill Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Alkü Müh. Fakültesi Karsisi, Alanya
With a stay at Campus Hill Hotel - All Inclusive in Alanya, you'll be within a 10-minute drive of Mahmutlar Beach and Dim Cave. This all-inclusive property is 6.8 mi (11 km) from Alanya Aquapark and 7.1 mi (11.3 km) from Kleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!