First Class Hotel - All Inclusive

First Class Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Gazipasa Yolu Üzeri Kargicak, Alanya
Located in Alanya, First Class Hotel - All Inclusive is a 5-minute drive from Mahmutlar Beach and 5 minutes from Mahmutlar Clock. This all-inclusive hotel is 9.8 mi (15.8 km) from Alanya Aquapark and 10 mi (16.2 km) from Kleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!