Club & Hotel Karaburun - Halal All Inclusive

Club & Hotel Karaburun - Halal All Inclusive

Alanya, Turkey
Okurcalar Mah. Karaburun Mevkii Sok. No:1021 Alanya Antalya, Okurcalar
Boasting a spacious 60,000 sqm of land and with a large, palm tree-filled garden, this impressive holiday complex lies on the Mediterranean coast between the resorts of Alanya and Side with the beach at Karaburun Cove a few steps away. Featuring a main hotel building and villa blocks of 4 duplex family rooms, this property is an ideal family destination for those looking for a beachside location and a range of great amenities within easy access of the many attractions in the area; public transport runs nearby. Whether relaxing or looking for entertainment, this property has a great range of facilities including a football pitch for those enjoying a kick-around and a choice of venues for enjoying a meal or refreshing drink.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!