Club Kastalia Holiday Village - All Inclusive

Club Kastalia Holiday Village - All Inclusive

Alanya, Turkey
Merkez mah. M. Kemal Bulvar No: 64/A, Alanya
With a stay at Club Kastalia Holiday Village - All Inclusive in Alanya, you'll be on the beach, within a 10-minute drive of Kleopatra Beach and Alaettinoglu Cultural Park. This 5-star resort is 7.4 mi (11.8 km) from Alanya Aquapark and 7.5 mi (12.1 km) from Damlatas Caves.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!