The Lumos Deluxe Resort Hotel - All Inclusive

The Lumos Deluxe Resort Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Kargicak Mahalesi Gazipasa Cad No 21, Alanya
Plans for the journey: have a rest and enjoy! Resort «The Lumos Deluxe Resort Hotel - All Inclusive» is located in Alanya. This resort is located in 15 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Naula Ancient City, Alanya Lighthouse and Kizil Kule.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!