NoxInn Deluxe Hotel - All inclusive

NoxInn Deluxe Hotel - All inclusive

Alanya, Turkey
Konakli Mah Plaj Sok No:3, Alanya
Sophisticated but very comfortable hotel «NoxInn Deluxe Hotel - All inclusive» is located in Alanya. This hotel is located in 10 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Time Center Outlet, Alaettinoglu Cultural Park and Sarapsa Hani Fortress.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!