Hotel Xoria Deluxe - All inclusive

Hotel Xoria Deluxe - All inclusive

Alanya, Turkey
D400 Caddesi Payallar Mah, Alanya
Elvin Deluxe Hotel - Halal All Inclusive is conveniently located in the popular Payallar area. The property offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Service-minded staff will welcome and guide you at Elvin Deluxe Hotel - Halal All Inclusive. Designed for comfort, selected guestrooms offer linens, slippers, towels, wooden/parqueted flooring, wake-up service to ensure a restful night. The property offers various recreational opportunities. Discover all Alanya has to offer by making Elvin Deluxe Hotel - Halal All Inclusive your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!