Drita Hotel — All inclusive

Drita Hotel — All inclusive

Alanya, Turkey
Kargicak Mh. Gazipasa Cd. No:30, Alanya
Located in Alanya, Drita Hotel is by the sea, within a 10-minute drive of Mahmutlar Beach and Mahmutlar Clock. This 5-star hotel is 10 mi (16.2 km) from Alanya Aquapark and 10.2 mi (16.5 km) from Kleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!