Lonicera Resort & Spa Hotel — All inclusive

Lonicera Resort & Spa Hotel — All inclusive

Alanya, Turkey
Türkler Mah., Fugla Mevkii, Alanya
With a stay at Lonicera Resort & Spa Hotel - All Inclusive in Alanya, you'll be within a 15-minute drive of Sealanya and Konakli Mosque. This beach property is 11.6 mi (18.6 km) from Kleopatra Beach and 13.3 mi (21.5 km) from Alanya Aquapark.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!