Mesut Hotel - All Inclusive

Mesut Hotel - All Inclusive

Alanya, Turkey
Obagol Mevkii Mesut Cad No 2, Alanya
Your vacation should be comfortable! Hotel «Mesut Hotel - All Inclusive» is located in Alanya. This hotel is located in 4 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Alanya Lighthouse, Kizil Kule and Alanya Castle.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!