Sun Star Resort - All Inclusive

Sun Star Resort - All Inclusive

Alanya, Turkey
Kestel Mahallesi, Alanya
A stay at Sun Star Resort - All Inclusive places you in the heart of Alanya, a 4-minute drive from Mahmutlar Clock and 5 minutes from Mahmutlar Beach. This all-inclusive property is 6.8 mi (11 km) from Alanya Aquapark and 7 mi (11.3 km) from Kleopatra Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!